Skip to content Skip to footer

Actibiome – 40ml

L4,500.00

Actibiome eksfolon dhe zhbllokon poret falë veprimit keratolitik të acideve salicilike dhe glikolike. Mbështet mikrobiotën natyrale të lëkurës në luftën e saj kundër baktereve të dëmshme për të reduktuar sebumin e tepërt.
Për papërsosmëritë dhe skuqjen e lëkurës. Të gjitha llojet e lëkurës, ideale për lëkurë të yndyrshme në kombinim dhe të prirur ndaj akneve.

Kategori: Product ID: 23203

Përshkrim

Actibiome eksfolon dhe zhbllokon poret falë veprimit keratolitik të acideve salicilike dhe glikolike. Mbështet mikrobiotën natyrale të lëkurës në luftën e saj kundër baktereve të dëmshme për të reduktuar sebumin e tepërt.
Për papërsosmëritë dhe skuqjen e lëkurës. Të gjitha llojet e lëkurës, ideale për lëkurë të yndyrshme në kombinim dhe të prirur ndaj akneve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Actibiome – 40ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *