Skip to content Skip to footer

Activ Retinol 0.5 – 30ml

L6,700.00

Activ Retinol 0.5 parandalon shfaqjen e shenjave të plakjes së lëkurës falë një përqendrimi optimal të retinolit. I kombinuar me një koktej që përfshin antioksidantë dhe ceramide, ndihmon në mbrojtjen dhe forcimin e lëkurës.
Për plakjen e lëkurës me humbje të elasticitetit dhe çehre të lodhur. Të gjitha llojet e lëkurës.

Fragrance free

Kategori: Product ID: 23248

Përshkrim

Activ Retinol 0.5 parandalon shfaqjen e shenjave të plakjes së lëkurës falë një përqendrimi optimal të retinolit. I kombinuar me një koktej që përfshin antioksidantë dhe ceramide, ndihmon në mbrojtjen dhe forcimin e lëkurës.
Për plakjen e lëkurës me humbje të elasticitetit dhe çehre të lodhur. Të gjitha llojet e lëkurës.

Fragrance free

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Activ Retinol 0.5 – 30ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *