Skip to content Skip to footer

Activ Retinol 1.0 – 30ml

L8,000.00

Activ Retinol 1.0 parandalon shfaqjen e shenjave të plakjes së lëkurës falë një përqendrimi optimal të retinolit. I kombinuar me një koktej që përfshin antioksidantë dhe ceramide, ndihmon në mbrojtjen dhe forcimin e lëkurës.
Për plakjen e lëkurës me humbje të elasticitetit dhe çehre të shurdhër. Të gjitha llojet e lëkurës.

Fragrance free

Kategori: Product ID: 23249

Përshkrim

Activ Retinol 1.0 parandalon shfaqjen e shenjave të plakjes së lëkurës falë një përqendrimi optimal të retinolit. I kombinuar me një koktej që përfshin antioksidantë dhe ceramide, ndihmon në mbrojtjen dhe forcimin e lëkurës.
Për plakjen e lëkurës me humbje të elasticitetit dhe çehre të shurdhër. Të gjitha llojet e lëkurës.

Fragrance free

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Activ Retinol 1.0 – 30ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *