Skip to content Skip to footer

Advanced Cleanser – 150ml

L3,600.00

Pastrues i avancuar heq në mënyrë efektive make-up dhe sebumin e tepërt.
Për pastrimin e përditshëm. Të gjitha llojet e lëkurës.

Kategori: Product ID: 23204

Përshkrim

Pastrues i avancuar heq në mënyrë efektive make-up dhe sebumin e tepërt.
Për pastrimin e përditshëm. Të gjitha llojet e lëkurës.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Advanced Cleanser – 150ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *