Skip to content Skip to footer

C25 Cream – 30ml

L6,500.00

Kremi C25 parandalon shfaqjen e dëmtimit nga radikalet e lira dhe shenjat e parakohshme të plakjes së lëkurës falë formulës së tij të fuqishme antioksiduese. Një sinergji e vitaminave C, A, B5 dhe E neutralizon efektin e stresit oksidativ.
Për çehre të lodhura, linja të holla dhe rrudha. Të gjitha llojet e lëkurës.

Kategori: Product ID: 23205

Përshkrim

Kremi C25 parandalon shfaqjen e dëmtimit nga radikalet e lira dhe shenjat e parakohshme të plakjes së lëkurës falë formulës së tij të fuqishme antioksiduese. Një sinergji e vitaminave C, A, B5 dhe E neutralizon efektin e stresit oksidativ.
Për çehre të lodhura, linja të holla dhe rrudha. Të gjitha llojet e lëkurës.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “C25 Cream – 30ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *