Skip to content Skip to footer

Derma Defense SPF 50 medium tint – 40ml

SPF 50. Derma Defense me SPF 50 hidraton intensivisht lëkurën, homogjenizon tonin e lëkurës dhe mbron nga rrezet UV.
Për të gjitha llojet e lëkurës. Fragrance free

Kategori: Product ID: 23207

Përshkrim

SPF 50. Derma Defense me SPF 50 hidraton intensivisht lëkurën, homogjenizon tonin e lëkurës dhe mbron nga rrezet UV.
Për të gjitha llojet e lëkurës. Fragrance free

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Derma Defense SPF 50 medium tint – 40ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *