Skip to content Skip to footer

Derma Lift 5.0 – 30ml

L7,600.00

Derma Lift 5.0 është formuluar për një efekt të menjëhershëm lifting të kombinuar me veprim afatgjatë të peptideve për rritjen e lëkurës. Sinergjia e tij e përbërësve përmirëson shfaqjen e dëmtimit të radikaleve të lira dhe shenjat e plakjes së lëkurës.
Për shfaqjen e lëkurës së varur, linjave të shprehjes dhe rrudhave të imta. Të gjitha llojet e lëkurës.

Fragrance free

Kategori: Product ID: 23251

Përshkrim

Derma Lift 5.0 është formuluar për një efekt të menjëhershëm lifting të kombinuar me veprim afatgjatë të peptideve për rritjen e lëkurës. Sinergjia e tij e përbërësve përmirëson shfaqjen e dëmtimit të radikaleve të lira dhe shenjat e plakjes së lëkurës.
Për shfaqjen e lëkurës së varur, linjave të shprehjes dhe rrudhave të imta. Të gjitha llojet e lëkurës.

Fragrance free

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Derma Lift 5.0 – 30ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *