Skip to content Skip to footer

Dual + 30 ml

L7,200.00

Dual + është formuluar me një kombinim unik të dy formave të acidit azelaik dhe lëndëve aktive ndriçuese për të ofruar një veprim të dyfishtë kundër njollave të pigmentit dhe shpërthimeve të shfaqura. Efekt komedolitik dhe jokomedogjen. I përshkruar për të synuar shfaqjen e njollave të pigmenteve dhe papërsosmërive të lëkurës të prirur ndaj akneve.

Jo komedogjene
Fragrance free
Pa silikon
Vegane

Kategori: Product ID: 23245

Përshkrim

Dual + është formuluar me një kombinim unik të dy formave të acidit azelaik dhe lëndëve aktive ndriçuese për të ofruar një veprim të dyfishtë kundër njollave të pigmentit dhe shpërthimeve të shfaqura. Efekt komedolitik dhe jokomedogjen. I përshkruar për të synuar shfaqjen e njollave të pigmenteve dhe papërsosmërive të lëkurës të prirur ndaj akneve.

Jo komedogjene
Fragrance free
Pa silikon
Vegane

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dual + 30 ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *