Skip to content Skip to footer

Foamer 15 – 100ml

L4,800.00

Foamer 15 pastron në mënyrë efektive lëkurën. Acidi glikolik eksfolon lëkurën dhe largon qelizat e vdekura dhe papastërtitë, ndërsa enoksoloni e qetëson lëkurën.
Për çehre të lodhura, teksturë të parregullt dhe defekte. Të gjitha llojet e lëkurës, Foamer 15 është ideal për lëkurë normale deri të yndyrshme.
Fragrance free

Kategori: Product ID: 23223

Përshkrim

Foamer 15 pastron në mënyrë efektive lëkurën. Acidi glikolik eksfolon lëkurën dhe largon qelizat e vdekura dhe papastërtitë, ndërsa enoksoloni e qetëson lëkurën.
Për çehre të lodhura, teksturë të parregullt dhe defekte. Të gjitha llojet e lëkurës, Foamer 15 është ideal për lëkurë normale deri të yndyrshme. Fragrance free

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Foamer 15 – 100ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *