Skip to content Skip to footer

Foamer 5 – 100ml

L4,800.00

Foamer 5 pastron në mënyrë efektive lëkurën. Acidi glikolik eksfolon lëkurën dhe largon qelizat e vdekura dhe papastërtitë, ndërsa enoksoloni e qetëson lëkurën.
Për çehre të lodhura, teksturë të parregullt dhe defekte. Të gjitha llojet e lëkurës.
Fragrance free

Kategori: Product ID: 23222

Përshkrim

Foamer 5 pastron në mënyrë efektive lëkurën. Acidi glikolik eksfolon lëkurën dhe largon qelizat e vdekura dhe papastërtitë, ndërsa enoksoloni e qetëson lëkurën.
Për çehre të lodhura, teksturë të parregullt dhe defekte. Të gjitha llojet e lëkurës.
Fragrance free

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Foamer 5 – 100ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *