Skip to content Skip to footer

Hyal Ceutic – 40ml

L6,500.00

Hyal Ceutic hidraton dhe mbron intensivisht lëkurën gjatë gjithë ditës falë një përqendrimi optimal të acideve hialuronik me peshë të lartë dhe të ulët. Një kombinim i përbërësve të fuqishëm duke përfshirë aloe vera rrit veprimin e saj qetësues dhe riparues. Parandalon shenjat e plakjes së lëkurës. Veprim kundër ndotjes.
Për lëkurën e dehidratuar dhe shenjat e para të plakjes së lëkurës. Të gjitha llojet e lëkurës, ideale për lëkurë të yndyrshme në të kombinuar.
Fragrance free Hipoalergjike

Kategori: Product ID: 23224

Përshkrim

Hyal Ceutic hidraton dhe mbron intensivisht lëkurën gjatë gjithë ditës falë një përqendrimi optimal të acideve hialuronik me peshë të lartë dhe të ulët. Një kombinim i përbërësve të fuqishëm duke përfshirë aloe vera rrit veprimin e saj qetësues dhe riparues. Parandalon shenjat e plakjes së lëkurës. Veprim kundër ndotjes.
Për lëkurën e dehidratuar dhe shenjat e para të plakjes së lëkurës. Të gjitha llojet e lëkurës, ideale për lëkurë të yndyrshme në të kombinuar.
Fragrance free Hipoalergjike

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hyal Ceutic – 40ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *