Skip to content Skip to footer

K Ceutic – 30ml

L5,000.00

SPF 50 – UVA/UVB

K Ceutic rikthen dhe mbron lëkurën duke dhënë lëndë ushqyese thelbësore dhe një SPF shumë të lartë 50. Formula e tij e avancuar përmban një kombinim përbërësish të krijuar për të riparuar, ushqyer, mbrojtur dhe qetësuar lëkurën.
Për lëkurë të brishtë, skuqje dhe trajtim post-estetik. Të gjitha llojet e lëkurës.

Fragrance free
Hipoalergjike

Kategori: Product ID: 23225

Përshkrim

SPF 50 – UVA/UVB

K Ceutic rikthen dhe mbron lëkurën duke dhënë lëndë ushqyese thelbësore dhe një SPF shumë të lartë 50. Formula e tij e avancuar përmban një kombinim përbërësish të krijuar për të riparuar, ushqyer, mbrojtur dhe qetësuar lëkurën.
Për lëkurë të brishtë, skuqje dhe trajtim post-estetik. Të gjitha llojet e lëkurës.

Fragrance free
Hipoalergjike

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “K Ceutic – 30ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *