Skip to content Skip to footer

Light Ceutic – 40ml

Light Ceutic eksfoliron butësisht lëkurën dhe redukton shfaqjen e njollave të pigmentit, falë veprimit të kombinuar të acidit glikolik, acidit fitik dhe vitaminës C. Ky proces eksfolimi lejon që lëkura të rigjenerohet natyrshëm gjatë natës.

Për çehre të çrregullt dhe të lodhur. Të gjitha llojet e lëkurës.

Kategori: Product ID: 23226

Përshkrim

Light Ceutic eksfoliron butësisht lëkurën dhe redukton shfaqjen e njollave të pigmentit, falë veprimit të kombinuar të acidit glikolik, acidit fitik dhe vitaminës C. Ky proces eksfolimi lejon që lëkura të rigjenerohet natyrshëm gjatë natës.

Për çehre të çrregullt dhe të lodhur. Të gjitha llojet e lëkurës.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Light Ceutic – 40ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *