Skip to content Skip to footer

Mask 15 – 50ml

L7,000.00

Maska 15 pastron lëkurën duke hequr defektet dhe qelizat e vdekura të lëkurës. Acidet salicilike dhe glikolike, të kombinuara me bentonitin, reduktojnë yndyrën e tepërt dhe shfaqjen e poreve të mëdha.

Për papërsosmëritë dhe teksturën e parregullt. Të gjitha llojet e lëkurës, ideale për lëkurë të yndyrshme dhe të prirur ndaj akneve.
Fragrance free

Kategori: Product ID: 23227

Përshkrim

Maska 15 pastron lëkurën duke hequr defektet dhe qelizat e vdekura të lëkurës. Acidet salicilike dhe glikolike, të kombinuara me bentonitin, reduktojnë yndyrën e tepërt dhe shfaqjen e poreve të mëdha.

Për papërsosmëritë dhe teksturën e parregullt. Të gjitha llojet e lëkurës, ideale për lëkurë të yndyrshme dhe të prirur ndaj akneve.
Fragrance free

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mask 15 – 50ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *