Skip to content Skip to footer

Mela Cream – 30ml

L11,000.00

Kremi Mela minimizon pamjen e njolla pigmenti, harmonizon çehre dhe promovon një ton të njëtrajtshëm të lëkurës.

Fragrance free

Kategori: Product ID: 23228

Përshkrim

Kremi Mela minimizon pamjen e njolla pigmenti, harmonizon çehre dhe promovon një ton të njëtrajtshëm të lëkurës.

Fragrance free

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mela Cream – 30ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *