Skip to content Skip to footer

Oxybiome – 400 ml

L3,300.00

Oxybiome heq në mënyrë efektive make-up-in dhe pastron lëkurën. Mbështet mikrobiotën natyrale të lëkurës. Efekt kundër ndotjes.
Për pastrimin e përditshëm. Të gjitha llojet e lëkurës, ideale për papërsosmëritë dhe skuqjen.
Fragrance free

Kategori: Product ID: 23229

Përshkrim

Oxybiome heq në mënyrë efektive make-up-in dhe pastron lëkurën. Mbështet mikrobiotën natyrale të lëkurës. Efekt kundër ndotjes.
Për pastrimin e përditshëm. Të gjitha llojet e lëkurës, ideale për papërsosmëritë dhe skuqjen.

Fragrance free

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Oxybiome – 400 ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *