Skip to content Skip to footer

Radiance – 30ml

L6,000.00

Radiance eksfolon butësisht lëkurën dhe rikthen shkëlqimin e lëkurës falë sinergjisë së acideve me performancë të lartë dhe agjentëve ndriçues në përqendrime optimale.
Për çehre të lodhur, strukturë të pabarabartë dhe ton të lëkurës.
Fragrance free

Kategori: Product ID: 23247

Përshkrim

Radiance eksfolon butësisht lëkurën dhe rikthen shkëlqimin e lëkurës falë sinergjisë së acideve me performancë të lartë dhe agjentëve ndriçues në përqendrime optimale.
Për çehre të lodhur, strukturë të pabarabartë dhe ton të lëkurës.
Fragrance free

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Radiance – 30ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *