Skip to content Skip to footer

Regen Ceutic – 40ml

L6,500.00

Regen Ceutic ushqen dhe forcon lëkurën falë kompleksit të tij peptid. Shtimi i acidit hialuronik dhe antioksidantëve të fuqishëm rrit fuqinë natyrale të lëkurës për të mbrojtur dhe riparuar veten. Parandalon shenjat e plakjes së lëkurës.
Për lëkurë të moshuar dhe të thatë. Të gjitha llojet e lëkurës.

Fragrance free

Kategori: Product ID: 23246

Përshkrim

Regen Ceutic ushqen dhe forcon lëkurën falë kompleksit të tij peptid. Shtimi i acidit hialuronik dhe antioksidantëve të fuqishëm rrit fuqinë natyrale të lëkurës për të mbrojtur dhe riparuar veten. Parandalon shenjat e plakjes së lëkurës.
Për lëkurë të moshuar dhe të thatë. Të gjitha llojet e lëkurës.

Fragrance free

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Regen Ceutic – 40ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *