Skip to content Skip to footer

Sun Ceutic 50+ Tinted – 50ml

L4,800.00

SPF 50+ – UVA/UVB
Sun Ceutic 50+ mbron lëkurën falë filtrave të fuqishëm UVA/UVB dhe certifikon një SPF 50+. Stimuluesi i tij unik i qelizave staminale, i lidhur me acidin hialuronik, ndihmon në parandalimin e shenjave të fotoplakjes.

Ideale për lëkurë të thatë në normale.
E disponueshme edhe në hije universale.

Fragrance free

Kategori: Product ID: 23253

Përshkrim

SPF 50+ – UVA/UVB
Sun Ceutic 50+ mbron lëkurën falë filtrave të fuqishëm UVA/UVB dhe certifikon një SPF 50+. Stimuluesi i tij unik i qelizave staminale, i lidhur me acidin hialuronik, ndihmon në parandalimin e shenjave të fotoplakjes.

Ideale për lëkurë të thatë në normale.
E disponueshme edhe në hije universale.

Fragrance free

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sun Ceutic 50+ Tinted – 50ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *