Skip to content Skip to footer

Tri Vita C30 – 30ml

L10,000.00

Përqendrimet lider në industri të vitaminës C për rivitalizimin optimal të lëkurës, mbrojtjen nga radikalet e lira dhe restaurimin e lëkurës. Parandalon shfaqjen e linjave të holla dhe rrudhave, humbjen e elasticitetit dhe tonin e pabarabartë të lëkurës.
Një kombinim inovativ i 3 formave të vitaminës C për të arritur në disa thellësi të lëkurës dhe për të çliruar përfitimet antioksiduese me kalimin e kohës.

Fragrance free

Kategori: Product ID: 23254

Përshkrim

Përqendrimet lider në industri të vitaminës C për rivitalizimin optimal të lëkurës, mbrojtjen nga radikalet e lira dhe restaurimin e lëkurës. Parandalon shfaqjen e linjave të holla dhe rrudhave, humbjen e elasticitetit dhe tonin e pabarabartë të lëkurës.
Një kombinim inovativ i 3 formave të vitaminës C për të arritur në disa thellësi të lëkurës dhe për të çliruar përfitimet antioksiduese me kalimin e kohës.

Fragrance free

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tri Vita C30 – 30ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *