Skip to content Skip to footer

Turn over – 40ml

L5,300.00

Turn Over zvogëlon shenjat e plakjes së lëkurës duke hequr qelizat e vdekura. Zgjidhja e tij shumë e koncentruar e acidit glikolik mbështet qarkullimin natyral të lëkurës për të reduktuar shfaqjen e humbjes së tonit të lëkurës, rrudhave dhe linjave të imta.
Për humbjen e tonit të lëkurës, rrudhave dhe linjave të holla. Të gjitha llojet e lëkurës.

Fragrance free

Kategori: Product ID: 23255

Përshkrim

Turn Over zvogëlon shenjat e plakjes së lëkurës duke hequr qelizat e vdekura. Zgjidhja e tij shumë e koncentruar e acidit glikolik mbështet qarkullimin natyral të lëkurës për të reduktuar shfaqjen e humbjes së tonit të lëkurës, rrudhave dhe linjave të imta.
Për humbjen e tonit të lëkurës, rrudhave dhe linjave të holla. Të gjitha llojet e lëkurës.

Fragrance free

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Turn over – 40ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *