Skip to content Skip to footer

Value-size Oxybiome – 100 ml

Oxybiome heq në mënyrë efektive make-up-in dhe pastron lëkurën. Mbështet mikrobiotën natyrale të lëkurës. Efekt kundër ndotjes.
Për pastrimin e përditshëm. Të gjitha llojet e lëkurës, ideale për papërsosmëritë dhe skuqjen.
Fragrance free

Kategori: Product ID: 23243

Përshkrim

Oxybiome heq në mënyrë efektive make-up-in dhe pastron lëkurën. Mbështet mikrobiotën natyrale të lëkurës. Efekt kundër ndotjes.
Për pastrimin e përditshëm. Të gjitha llojet e lëkurës, ideale për papërsosmëritë dhe skuqjen.
Fragrance free

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Value-size Oxybiome – 100 ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *