Skip to content Skip to footer

Yellow Cream – 15ml

L5,500.00

Kremi i Verdhë synon dhe redukton shfaqjen e njollave të errëta falë agjentëve ndriçues të koncentruar në mënyrë optimale të shoqëruar me veprimin eksfoliues të acideve glikolike dhe salicilike.
Për njollat e errëta, papërsosmëritë e lëkurës dhe çehre të çrregullt.

Fragrance free

Kategori: Product ID: 23256

Përshkrim

Kremi i Verdhë synon dhe redukton shfaqjen e njollave të errëta falë agjentëve ndriçues të koncentruar në mënyrë optimale të shoqëruar me veprimin eksfoliues të acideve glikolike dhe salicilike.
Për njollat e errëta, papërsosmëritë e lëkurës dhe çehre të çrregullt.

Fragrance free

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Yellow Cream – 15ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *