Skip to content Skip to footer

Pse “Intimacy by Dr. Ardi”? – Këndvështrimi im, sintetizuar nga përdorueset.

Sigurisht, pas testeve të kryera në mënyrë të thjeshtë por tepër funksionale në një grup femrash, përpara një jave doli në shitje të lirë larësi “Intimacy by Dr. Ardi”.
Pavarësisht se isha i bindur se puna e kryer ishte e shkëlqyer, ky ishte momenti i së vërtetës, jo për vlerësimin e shitjes dhe biznesit por të efektshmërisë dhe të cilësisë së produktit.
Padiskutim kisha pikëpyetjet e mia dhe një periudhë pritje e cila nuk ishte më në dorën time, por në dorën e përdorueseve të shumta të cilat pas përdorimit disa ditor nisën përshtypjet e para.
Cka më ra në sy ishte fakti se përshtypjet ishin thuajse të njejtat në të gjitha përdorueset.
Sigurisht përshtypjet e tyre përputheshin mësë miri me testimet e mia klinike.
Cilësohet nga përdorueset freskia që “Intimacy by Dr. Ardi” i jep atyre gjatë ditës, aroma tepër e kendshmë dhe natyrale, eleminimi i sekrecioneve jo normale ditore, mbajtja e lagështisë vaginale në vlera normale dhe të kënaqshme.
Sigurisht kam referenca nga përdorueset se pas përdorimit të “Intimacy by Dr. Ardi”, janë eleminuar krruarjet apo irritimet vulvare cka tregon efektet antiseptike, të balancës acidike të vaginës si dhe të rigjenerimit indor prej përmbajtjes të elementëve bimor organik, të proteinës së mëndafshit, acidit hialuronik dhe allantoinës.

“Intimacy by Dr. Ardi” – tashmë pas përdorimit nga një grup i madh garanton këto efekte për zonën tuaj intime:
– Freskinë dhe ndjesinë e higjienës vulvo-vaginale 24h.
– Eleminimin e sekrecioneve jo normale ditore.
– Mbajtjen e lagështisë vaginale normale dhe të kënaqshme.
– Rigjenerimin vulvar dhe eleminimin e irritimeve.
– Ruajtjen e një arome tepër natyrale dhe të këndshme.
– Efektin antiseptik.

“Intimacy by Dr. Ardi” tashmë indikohet dhe përdoret nga cdo femër, prej pubertetit deri në periudhen e menopauzës, përfshirë shtatzënat, me të gjitha efektet e mësipërme, pa shkaktuar asnjë efekt anësor apo të padëshiruar.
(Sigurisht personat që kanë hipersensibilitet prej njërit prej përbërësve apo disa prej tyre, të “Intimacy by Dr. Ardi” këshillohen që të mos ta përdorin atë).

Kujdes! Vetëm për përdorim të jashtëm. Kini parasysh se lëkura e duarve tuaja ka një pH 5.4-5.9 dhe kështu pas përdorimit të Intimacy, do ju këshilloja të rilanit duart  me shampon tuaj të zakonshme të larjes së duarve për të shmangur konfliktin e pH. 

INTIMACY by dr. Ardi prodhohet posaçërisht për ju! Ne nuk kemi stok duke ju siguruar kështu një produkt të freskët. Ambalazhimi i INTIMACY është i sigurtë nëpërmjet teknologjisë airless, duke zgjatur jetëgjatësinë e produktit dhe duke garantuar qëndrueshmërinë e tij për një kohë të gjatë (1 vit).

Flakoni ka volum prej 150 CC/mL.

Rekomandohet përdorimi 2 herë në ditë, në tualetin e mëngjesit dhe të darkës.

V.O – “Preorder now” duke më kontaktuar direkt në Whatsapp. Klikoni logon “Whatsapp” djathtas, në fund të faqes. 

Produkti kushton 1500ALL dhe ne e sjellim direkt në vendndodhjen tuaj.

Transporti 200 lek në Tiranë dhe 300 lek në rrethe.
Mjafton të lini: Emër, Mbiemër, Nr. Kontakti. Korrieri ynë do ju kontaktojë sapo Intimacy të jetë gati për ju!

Për të parë përbërësit klikoni tek: https://www.drardi.com/intimacy-by-dr-ardi/

Dr. Ardi PRUSHI

Mëposhtë po bashkangjis disa nga përshtypjet e shumta që kanë ardhur derimë tani:

Rexhina:
Mezi po prisja te provoja kete produkt dhe realisht mund te them qe eshte nje nder produktet me te mira te llojit te vete. Kisha dyshimet e mia ne fillim por tani ja keshilloj cdo mikeshe qe ndoshta mund te kete te njejtat dyshime si une pasi eshte me te vertete nje produkt qe ja vlen. Pergezime dhe sa me shum suksese

 

Silvi:
Ka arome te kendshme, shum pak sasi duhet per te bere punen e vet, te pe nje ndjesi te fresket dhe shuuuum smooth qe zgjat! Pergezime , laresi me i mir intim qe kam provuar, ja vlen ta provoni

 

Jasina:
Nje nga laresit me te mire qe kam perdorur deri tani, pasi kam provuar shume variante te ndryshme, por si ky jo.
Shume suksese!

 

Lili:
Takimi im me dr.Ardin ka qene krejt rastesor! Vizita ime e pare per shtatzanine! Dhe qe ne momentin e pare qe e takova, isha e bindur qe ky do ishte doktori qe doja te ndiqja shtatzanine time!
Nje doktor mjaft i pergatitur, degjues shume i mire, shume i gatshem per tu pergjigjur ne cdo moment, human mbi te gjitha!
E se fundmi, por jo nga rendesia, mrekullia “Intimacy” eshte nje tregues me shume i punes se tij te palodhshme dhe pasionit qe ai ka per profesionim e vet!
Nje produkt shume cilesor, i fresket dhe qe do ia rekomandoja cdo vajze, nene, gruaje!
Une e perdora vete, por vendosa te gezoj dhe te tjere, duke ia bere dhurate! 😍😊
Suksese alëays Dr.Ardi!

Albana:
Kisha shume dite probleme me sekrecione vaginale edhe pse ju nenshtrova analizes strisho vaginale rezultoi qe nuk kisha infeksion. Pasi perdora intimacy by dr.Ardi per dy dite sekrecionet ndaluan, ndjeva butesine e shpelaresit dhe aroma e saj shuuume bimore ,te luleve qe vetem ne mal e kam ndier ate arome.Per mua meriton noten 10😁.Intimacy me 🌟🌟🌟🌟🌟.Urime dr.Ardi!Ju pergezoje per arritjet tuaja!

 

Romina:
Super ndjesi freskie dhe pastertie!

Entela:
Pershendetje, po e perdor tashme Intimacy by Dr.Ardi dhe eshte nje lares shume i mire, arome vertete e kendshme, hidratues per lekuren, i bute dhe te le nje ndjesi freskie gjithashtu. Excellent five🌟⭐🌟⭐🌟 intimo! I Highly recommend Intimacy!
Yours sincerely,
Grateful!

 

Arjana:
Produkti ishte si i krijuar nga natyra, mbase nga aroma bio e perberesve natyral, pervec se cilesor dhe ne parametrat e duhur, gje qe ju e keni sqaruar dhe ne letren shoqeruese.
Bravo per produktin cilesor dhe pergezime doktor!

 

Irida:
Produkt me një aromë natyrale shumë origjinale. Ekstremisht i butë me zonën intime, shumë cilësor.
10/10

Delisa:
Nje produkt super cilesor dhe efikas qe jam e bindur qe do e perdor gjithmone tani e ne vazhdim
Ndjesia e pastertise dhe butesia qe le pas perdorimit jane 😍😍😍
10/10

2 Comments

  • Eleni
    Posted 5 Tetor, 2021 at 1:21 pm

    Laresi eshte i bute dhe delikat me zonen intime. Nuk me shkaktoi irritime.

  • Ina
    Posted 5 Tetor, 2021 at 8:13 pm

    Larësi ka një aromë të këndshme, është një produkt miqësor me lëkurën dhe nuk shkakton irritim. Pas përdorimit lë një ndjesi freskie që zgjat! Ka ph-in e duhur për të mos shkaktuar çrregullime të florës bakteriale normale. Mbi të gjitha është një produkt i bërë në Shqipëri, nga profesionistë dhe si e tillë është një nismë për tu përgëzuar! 😊

Leave a comment