Skip to content Skip to footer
Rreth meje

Dr,Ardi Prushi

Dr. Ardi Prushi është mjek Obstetër-Gjinekolog, specializuar pranë Spitalit Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koço GLIOZHENI"-2020.
Pranuar në Faculté de Médecine "Paris Descartes" et "APHP-Jean Verdier"-2018

2014: Master i shkencave në "Mjekësi të Përgjithshme" Diplomuar në provimin e Terapisë dhe Kirurgjisë me notën - 10.
2015: Pranuar në konkursin e specializimit për "Kirurgji të Përgjithshme dhe Digjestive" Klinika 3, QSUT - (700/700 pikë).

2016: Pranuar në konkursin e specializimit për "Obstetrikë dhe Gjinekologji" SUOGJ "Koco Gliozheni" - (renditur 1/5).

2016-2018: Mjek asistent Obstetër-Gjinekolog pranë "Klinika Gliozheni"

2018: Pranuar në Faculté de Médecine "Paris Descartes" et "Assistance publique – Hôpitaux de Paris (AP-HP) -Jean Verdier" (16.5/20 pikë).

2019: Mjek asistent operator Obstetër-Gjinekolog pranë spitalit "Salus"

2020: Mjek Obstetër-Gjinekolog freelance, poliklinika "Doctor's Hospital".
2020: Mjek Obstetër-Gjinekolog, spitali “International Hospital Tirana – Hygeia”
2021-2022: Mjek Obstetër-Gjinekolog, spitali “International Hospital Tirana – Hygeia”  & “ALNET”

2022-2023: Mjek Obstetër-Gjinekolog-Kirurg, spitali "International Hospital Tirana - Hygeia" & "Kohav Clinic"

Gjuhë të Huaja: Anglisht - ESOL-BULATS C1.

Frëngjisht - DELF B2.

0k
Artikuj te lexuar
0k/vit
Paciente
0mil
Klikime

Do te sygjeroja pak me shume privatesi ne aredimin e ambjentit. Perceptimi qe me la dhoma ku kryeva viziten gjinokologike ishte disi jo i rehatshem. (Ndricimi i madh ne dhome edhe gjate momentit te vizites, ndarja e xhamit)

Pacient

Ishte hera e pare qe erdha te Kohav Clinic dhe isha e kenaqur me sherbimin dhe komunikimin . Faleminderit!

Pacient

Kam mbetur e kenaqur gjithmone nga dr.Ardi. Per momentin nuk kam asgje cfare te shtoj, gjithcka perfekt

Pacient

Klinika me e mire

Pacient

Per mua eshte cdo gje ok ne kliniken tuaj . Un kam mbetur e kenaqur 👏👏

Pacient

Do te doja qe doktori te kishte me teper fleksibilitet pasi ndodhet vetem 3 dite ne jave ne klinike

Pacient

Klinika me e mire

Pacient

Sygjerime nuk kam per momentin,jeni staf shume i mire ,erdha gjithe siklet per viziten por Dr.Ardi pervecse profesionist,beri qe te harroja sikletin dhe cdo gje shkoi shume mire. Pune te mbare 🙂

Pacient

Doktor Ardin e keni me te mirin ever.

👌🏻

Pacient

Jam shume e kenaqur!

Pacient

Ne lidhje me Dr. Ardin jam shume shume e kenaqur. Cmimet e klinikes jane pak te renda, por me sforco do i perballojme per te ndjekur shendetin me Dr. Ardin.

 

Pacient

Cdo gje shkelqyeshem vetem te kete me shume orare

Pacient

Jam shume e lumtur qe permes instagramit kam hasur ne dr.ardin dhe rrjedhimisht me ju. Cmimet tuaja jane pak te larta ne krahasim me te tjeret por besoj qe sherbimi e cilesia jane te lidhura direkt me cmimin, prandaj do vazhdoj te jem tek ju. Ju lutem, kujdes me lenien e orareve, qe sasia e kohes se pritjes te mos rritet me kalimin e kohes. Suksese dhe faleminderit qe jeni

Pacient