Skip to content Skip to footer

Online SHOP

SHENIM

Transporti brënda Tiranes dhe në rrethe 300 lek.
Për porositë jashtë Shqipërise aplikohet tarifa standard e postës, ndërkohë çmimi i produktit nuk ndryshon!
Intimacy by dr. Ardi e gjeni fizikisht pranë Kohav Clinic me çmimin zyrtar.

INTIMACY REVIEWS

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Testimonials